Author Topic: Oameni posedati de diavol!!!!  (Read 14488 times)

Offline g3nov3s3

• Banned
  • Membru/Membră
Oameni posedati de diavol!!!!
« on: Tuesday, 17 March 2009, 17:53 »
Tulburator!!!
Uitati unde poate duce Islamul!!!1
http://www.youtube.com/watch?v=AvepZy5h-3U

Offline vladdorin

• Editor
  • Veteran/Veterană
Re: Oameni posedati de diavol!!!!
« Reply #1 on: Tuesday, 17 March 2009, 18:11 »
Voi @#$% nu faceti d-astea?

Offline Feynman

• Banned
  • Veteran/Veterană
« Reply #2 on: Tuesday, 17 March 2009, 18:59 »
Sigur ca fac. Deja au fost postate pe acest forum comportamente de tipul asta...

Offline Boboc Madalin

• Membru/Membră
  • Limit your imagination/Keep you where they must
« Reply #3 on: Tuesday, 17 March 2009, 19:33 »
Frumos,acum facem discrimanare între religi.Cum spunea melodia aceea ,,Eu nu fac discriminare/Urăsc toată religia la fel'' :notworthy:

Tigrul

• Guest
« Reply #4 on: Tuesday, 17 March 2009, 19:51 »
mie mi se pare tulburator faptul ca dupa toate idioteniile pe care le-ai citat pe aceste forum-uri nu ti-a fost sters contul. Ma intreb cand vii cu filmulete care sa demonstreze existenta zanei maseluta.

Offline g3nov3s3

• Banned
  • Membru/Membră
« Reply #5 on: Tuesday, 17 March 2009, 21:01 »
mie mi se pare tulburator faptul ca dupa toate idioteniile pe care le-ai citat pe aceste forum-uri nu ti-a fost sters contul. Ma intreb cand vii cu filmulete care sa demonstreze existenta zanei maseluta.

Ce dracu' e zana Maseluta?
Vad ca tot pomeniti de ea....

...........................................
Oricum ....invataturile demonice ale Islamului provoaca tot felul de comportamente bizare....
Uitati-va si voi cum racnesc, urla si se cutremura de parca sunt cuprinsi de pedepsie!!!!!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CBqfMdxs9Go" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=CBqfMdxs9Go</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Uk8vbQ1IpNg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Uk8vbQ1IpNg</a>

Offline donjoe

• The Positive Atheist
  • Organizator
  • Veteran/Veterană
    • Pagina românească despre ateism
« Reply #6 on: Tuesday, 17 March 2009, 21:39 »
Cred că faci o glumă proastă sau ceva. Dansurile ălora legănate şi cu niscai strigături sunt sănătate curată pe lângă ce fac creştini de-ai voştri în Statele Unite. Ascultă numa' ce bolboroseli de oameni nebuni (ei cred că s-a "pogorât duhu' sfânt" peste ei şi că "vorbesc în limbi" cum scrie în Faptele Apostolilor :wallbash:):

Brain Washing ( Jesus Camp ''Highlights'' )

Vrei să vorbim de posedaţi? Ia de-aici alţi creştini (de la 01:00):
Holy Ghost Explosion
« Last Edit: Tuesday, 17 March 2009, 21:54 by donjoe »

Offline willmark01

• Me hazn't has faith
  • Editor
  • Rezident/Rezidentă
  • Religion is indeed shocking
« Reply #7 on: Tuesday, 17 March 2009, 22:00 »
Acum vreo 3-4 ani (cred) cand inca nu eram ateu convins (pozitiv sa zicem) si eram mai copil 11-12 ani m-am dus la o exorcizare facuta de un popa(santajist,extorcator,mu--t,g-y si care raspunde la numele de Pomohaci).Vreau sa spun ca atunci am ramas socat de cum se comportau niste ,,posedate''(psihopate e un termen corect).Si totusi ce m-a intrigat este faptul ca p---ele alea vorbeau latina pura sub transa (mi-am dat seama abia mai tarziu cand am studiat latina).Alea erau niste taranci deci nu stiu de unde stiau ele latina,avand in vedere ca este si o limba ff grea? :blink:

Offline moromete

• Editor
  • Veteran/Veterană
« Reply #8 on: Tuesday, 17 March 2009, 23:14 »
S-or fi uitat la filmul exorcistul.

Offline scepticzp

• Banned
  • Membru/Membră
  • College know-it-all hippie
« Reply #9 on: Tuesday, 17 March 2009, 23:23 »

Oricum ....invataturile demonice ale Islamului provoaca tot felul de comportamente bizare....
Uitati-va si voi cum racnesc, urla si se cutremura de parca sunt cuprinsi de pedepsie!!!!!

Hai sa iti mai demontez inca o data afirmatiile scoase din partea dorsala, tot printr-un contraexemplu si tot printr-un singur cuvant:
"Tanacu"

Offline Feynman

• Banned
  • Veteran/Veterană
« Reply #10 on: Tuesday, 17 March 2009, 23:59 »
Si totusi ce m-a intrigat este faptul ca p---ele alea vorbeau latina pura sub transa (mi-am dat seama abia mai tarziu cand am studiat latina).
Da, si tu desi nu stiai latina, ai retinut exact bolboroselile alora, ca sa ti le aduci aminte cand ai stiut latina la un asemenea nivel incat sa realizezi ca e vorba de latina pura.
Si marmota... Chiar nu te-ai gandit ca memoria iti joaca feste? Fenomene de astea au tot fost studiate de psihologi...
Si ce ziceau? Cum mortuis in lingua mortua? :)

Offline moromete

• Editor
  • Veteran/Veterană
« Reply #11 on: Wednesday, 18 March 2009, 00:03 »
margineea drumensis

Offline willmark01

• Me hazn't has faith
  • Editor
  • Rezident/Rezidentă
  • Religion is indeed shocking
« Reply #12 on: Wednesday, 18 March 2009, 12:26 »
Si totusi ce m-a intrigat este faptul ca p---ele alea vorbeau latina pura sub transa (mi-am dat seama abia mai tarziu cand am studiat latina).
Da, si tu desi nu stiai latina, ai retinut exact bolboroselile alora, ca sa ti le aduci aminte cand ai stiut latina la un asemenea nivel incat sa realizezi ca e vorba de latina pura.
Si marmota... Chiar nu te-ai gandit ca memoria iti joaca feste? Fenomene de astea au tot fost studiate de psihologi...
Si ce ziceau? Cum mortuis in lingua mortua? :)

Eu am mai fost de cateva ori la exorcizari {greseala mea} DUPA ce am studiat latina.

Offline Feynman

• Banned
  • Veteran/Veterană
« Reply #13 on: Wednesday, 18 March 2009, 12:39 »
Si asa bine ai studiat-o, ca puteai sa-ti dai seama ca e latina pura? Adica esti 100% sigur ca nu era ceva latina vulgara? :)

Offline vladdorin

• Editor
  • Veteran/Veterană
« Reply #14 on: Wednesday, 18 March 2009, 17:55 »
Si de ce vorbesc latina? De ce nu vorbesc in ebraica(daca tot e vorba de crestinism) sau chineza sau...limba noastra ce are?
Latina pura...